Blogas

Tradicinės vasaros žvejybos varžybos

Kaip ir kiekvienais metais mes turime tradicines žvejybos varžybas kurios vyksta žiemos metu ant užšalusio ežero ir sekančios visada būna rugpjūčio gale. Kaip taisyklė, vasaros žūklės varžybos jau įvyko. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais auga mūsų partnerių skaičius kuris prisijungia į šias varžybas, bei nuolat plečiasi mūsų šeimos ratas. Šiemet, o tiksliau ką tik vykusiose žvejybos varžybose mes turėjome didžiausia kada nors turėtą žvejų/dalyvių skaičių ir tai mums tik dar kartą įrodo, kad mes judame teisinga kryptimi. O čia šiek tiek nuotraukų iš mūsų varžybų ir trumpas aprašymas kaip mums sekėsi.

Beje, netikėtai mes gavome kvietimą sudalyvauti mūsų partnerio renginyje ir "pralėkti" su kartingais (matyt jie žinojo mūsų silpnybę jiems) tad ačiū jiems už tai!

Ryterna modul žvejybos varžybos

Žvejybos rytas prasidėjo sąlyginai anksti 8:00 visi žvejai jau buvo pasiruošę startui ir nusiteikę prigaudyti didžiausią kiekį žuvies, bei sugauti didžiausią žuvį. Tačiau gyvenant Lietuvoj tenka susitaikyti su permainingais orais ir likus pusvalandžiui iki turnyro pabaigos (jis trunka 4 valandas, beje), žvejus užklupo liūtis ir daugelis nesulaukę liūties ar turnyro galo grįžo į krantą.

Ryterna modul žvejybos varžybos

Tačiau oras kaip nebūtų keista po valandos kitos pasitaisė ir visi svečiai mėgavosi saule ir ežeru.

Galiausiai po ilgos dienos, pirčių malonumų, vaikams pramogų pripučiamoje pilyje, visi susirinkome sodyboje pavakarieniauti ir išgirsti nugalėtojų vardų, bei aptarti dienos įspūdžių.

Ryterna modul žvejybos varžybos

 

Ryterna modul žvejybos varžybos

 

Ryterna modul žvejybos varžybos

 

Ryterna modul Mototurizmo Ralis 2017

Ryterna modul Mototourism Rally

Po sėkmingos daugiametės partnerystės su Mototurizmo Ralio organizatoriais mes labai džiaugiamės galėdami antrus metus iš eilės prisidėti prie šio renginio kaip pagrindinis rėmėjas. Matėme, kaip šis renginys augo nuo mažumės, ir džiaugiamės, kad jis pavirto į tokį, koks jis yra dabar - didelis gražus, kultūrinis renginys motociklistų bendruomenei bei jai prijaučiantiems, tačiau neužmirštantis ir kitų žmonių, kviečiantis ir  raginantis pažinti Lietuvą iš arčiau ir labiau pasigilinant į jos praeitį, kultūros objektus. Taip pat, skatinantis gerus tarpusavio santykius tarp motociklininkų ir kitų eismo dalyvių. Jeigu turėsite galimybę su motociklu ar be jo, kviečiame jus sudalyvauti šiame renginyje, pažinti Lietuvą iš kitų kampų ir atrasti vietų, kurių dar tikrai neatradote. Pažadame, būsite sužavėti!

Taip pat, norime pabrėžti, kad šis ralis nėra apie greitį ar vairavimo įgūdžius, todėl vien su šiomis savybėmis jums jo sėkmingai įveikti nepavyks, čia teks parodyti savo planavimo, trumpiausio kelio/laiko skaičiavimo sugebėjimus. Bet svarbiausias, šio renginio aspektas yra noras pažinti ir atrasti!

Move tipo moduliukai keliauja į Islandiją

Taip, taip, į ISLANDIJĄ! To dar nebuvo, niekada dar taip toli jų neplukdėm, o ir Flatrack paslaugomis nesinaudojom. Laikom kumščius, kad viskas būtų gerai!

 

Vadovas paseno! O mes džiaugiamės.

Padarius greitą paieška Google, ieškant "geriausi dalykai sulaukus penkiasdešimties" vienoje iš pateiktų nuorodų radome puikų straipsnį, kurio antraštė skelbė "10 dalykų kūrių neturėtų daryti penkiasdešimtmetis", straipsnio autorius - ExecutiveStyle.com.au. Sąrašas atrodė maždaug taip:

1. Važinėti paspirtuku

2. Vartoti ekstazį

3. Nešioti šortus mieste

4. Apsistoti turistų motelyje

5. Balstuoti už "Žalią" aplinką

6. Bandyti turėti "teisingą" pilvo presą

7. Nešioti beizbolo kepurėles

8. Nešioti "kietas" maikes

9. Klausytis FM

10. Nešioti aptemptus džinsus

Taigi, trumpam pamirškime apie mūsų modulinius namelius ir palyginkime kaip mūsų vadovas įveikes pusę amžiaus atrodo palyginus su ankščiau išvardytais teiginiais.

1 - Paspirtukas.

Jis puikiai įvaldes paspirtuko įgūdžius todėl manome, kad jis ir toliau keliaus juo tarp administracijos ir gamybinių patalpų, ne dėl to, kad tai smagu ir linksma, bet dėl to, kad taip sutaupom begale laiko. Tik dėl sutaupyto laiko.

2 - Ekstazi.

Manome, kad apie tai neverta net šnekėti, nevartokite narkotiku. Niekada.

3 - Nešioti šortus mieste.

Galėtume ilgai kalbėti apie tai ar tai tikrai yra problema ir nuo kada žmogus tampa persenas juos nešioti mieste, bet mes manome, kad jis juos nešioja deramai.

4 - Apsistoti turistų motelyje.

Žinant jo būdą ir tai kaip jis keliauja, jis pasakytu, kad ir toliau jis liks ištikimas tokioms vietoms, mes tikimės, kad jis turi pakankamai sutaupęs aukso, kad galėtu apsistoti kažkur kitur, bet palikime tai spręsti jam pačiam.

5 - Balstuoti už "Žalią" aplinką.

Jam rūpi aplinka kurioje jis gyvena, gamta ir tai ką pamatys jo anūkai kažkada ateityje, todėl "Žalumas" jo nebaugina. Beliko parduoti tik jo 3,6 V6 Passatą, ir busim visai žali kaip pavasarinės pievos.

6 - Bandyti turėti "teisingą" pilvo presą.

Pas jį šios problemos nėra. Judam toliau.

7 - Nešioti beizbolo kepurėles.

Nebuvo jis ir nėra beizbolo kepuraičių megėjas, tai kaip ir viskas čia gerai.

8 - Nešioti "kietas" maikes.

Čia turėsime šiokių tokių problemų, jis jas mėgsta ir nešioja dažnai, puiku, kad bent jau darbe atrodo solidžiai.

9 - Klausytis FM.

Kaip rašo ExecutiveStyle.com.au 50-mečiai turėtų klausytis solidžios  "ABC classic Fm", o ne paaugliškos muzikos, patikėki, pas jį automobilyje, didžioji dalis užprogramuotų radijo stočių yra žinių radijos užpildytos visiškai monotoniškų balsų.

Galiausiai 10 - Nešioti aptemptus džinsus.

Jis niekada nenešiojo aptemptų džinsų,  bet ir nemėgo apsmukusių kelnių. Todėl manome, kad jis rengiasi tinkamai, tiek pagal savo amžių, tiek ir pagal stilių.

 

Ta kaip viską apibendrinti?

Jis elgiasi kaip koks 35-metis, atrodo kaip 45-kerių ir klausosi radijos kaip koks 70-metis, tai greitai paskaičiavus va ir turim - penkiasdešimt!

 

Ryterna modul CEO at 50!

Boulingo turnyras darbuotojams

Greičiausiai tai buvo pirmasis renginys surengtas tik mūsų įmonės darbuotojams. Manome, kad jis puikiai pavyko, visi mūsų dalyviai smagiai leido laiką, šnekėjosi tarpusavyje ne įmonėje, o prie picų ir boulingo takelių, bei išsijuose mušė straikus.

Skatinam smalsuma ir kūrybiškumą

Ryterna modul worksop 1:1

Dirbdami su architektais, mes norime, kad jiems netruktų idėjų sukurti kažką naujo ir orginalaus, todėl šiemet prisidėjome prie jų projekto/"workshop'o" - 1:1 (vienas prie vieno), kurio šių metų tema yra sukurti plaukiojantį meilės namelį. Kaip jiems pavyks mes jau visai netrukus pamatysime.

Rugpjūtis buvo nuotykių laikas

Šiemet netikėtai daug nuveikėm per rugpjūti. Pirmiausiai buvo pagrindiniai Mototurizmo ralio remėjai ir džiaugiamės tokiu nuostabiu renginiu! Iš jo grįžom kupini didžiausių ir maloniausių įspūdžių ir esam labai dėkingi organizatoriams už puikų darbą, įodmius lankytinus objektus ir esam nusiteike šiame renginyje sudalyvauti dar ne viena kartą!
 

Ryterna modul mototurizmo ralis Ryterna modul mototturizmo ralis 2016
Ryterna modul mototturizmo ralis 2016 Ryterna modul mototturizmo ralis 2016

Sekantis nemažiau svarbus renginys Ryterna modul Žvejybos varžybos!
Kalnas mūsų partnerių, bendradarbių ir geros nuotaikos.
 

Ryterna modul žvejybos varžybos 2016 Ryterna modul žvejybos varžybos 2016
Ryterna modul žvejybos varžybos 2016 Ryterna modul žvejybos varžybos 2016
Ryterna modul žvejybos varžybos 2016

Ir galiausiai vasarą uždarėme švesdami 23 Ryternos gimtadienį! Šaudėm, šokom, ir dainavom, atradom neatrastų talentų ir grįžom namo tik saulei nusileidus.
 

Ryternos 23 gimtadienis Ryternos 23 gimtadienis
Ryternos 23 gimtadienis Ryternos 23 gimtadienis

Ačiū vasarai! Ir sveikas sugrįžęs rudenėli.

Suvirinimo sertifikatas!

Mes gavome sertifikatą įrodantį mūsų gerą lygį suvirinimo srityje!

Kauno "Saulės" gimnazijos klasės ekskursija po Ryterna modul

Prieš kelias savaites Ryterna modul aplankė "Saulės" gimnazijos moksleiviai, jiems buvo aprodyti gamybiniai cechai, papasakota kaip atrodo pas mus darbo diena ir kas ką daro. Taip pat jie buvo supažindinti su mūsų gaminamais produktais, šalimis į kurias eksportuojama, vaizdžiai nupasakoti gamybiniai pajėgumas ir pristatyta kompanijos istorija, bei papasakota ko jie turi siekti savo gyvenime ir ką atlikti, kad galėtu prisijungti į mūsų šaunias gretas.

 

Sezonas 2016, Etapas 1 - Kartingų varžybos

2016-05-16 įvyko pirmasis 2016m. Ryterna modul kartingų sezono etapas, didelių permainų nugalėtojų podiume nėra, apart Gedimino Z. netikėtai gero pasirodymo finaliniame važiavime. Tačiau nemenkų įspūdžių važiavusiems ir tuo metu varžybas stebėjusiems kitems Rmodul komandos nariams padovanojo Irmanto Č. išlėkimas iš trasos ir pasikasimas po padangomis!