Vadovas paseno! O mes džiaugiamės.

Padarius greitą paieška Google, ieškant "geriausi dalykai sulaukus penkiasdešimties" vienoje iš pateiktų nuorodų radome puikų straipsnį, kurio antraštė skelbė "10 dalykų kūrių neturėtų daryti penkiasdešimtmetis", straipsnio autorius - ExecutiveStyle.com.au. Sąrašas atrodė maždaug taip:

1. Važinėti paspirtuku

2. Vartoti ekstazį

3. Nešioti šortus mieste

4. Apsistoti turistų motelyje

5. Balstuoti už "Žalią" aplinką

6. Bandyti turėti "teisingą" pilvo presą

7. Nešioti beizbolo kepurėles

8. Nešioti "kietas" maikes

9. Klausytis FM

10. Nešioti aptemptus džinsus

Taigi, trumpam pamirškime apie mūsų modulinius namelius ir palyginkime kaip mūsų vadovas įveikes pusę amžiaus atrodo palyginus su ankščiau išvardytais teiginiais.

1 - Paspirtukas.

Jis puikiai įvaldes paspirtuko įgūdžius todėl manome, kad jis ir toliau keliaus juo tarp administracijos ir gamybinių patalpų, ne dėl to, kad tai smagu ir linksma, bet dėl to, kad taip sutaupom begale laiko. Tik dėl sutaupyto laiko.

2 - Ekstazi.

Manome, kad apie tai neverta net šnekėti, nevartokite narkotiku. Niekada.

3 - Nešioti šortus mieste.

Galėtume ilgai kalbėti apie tai ar tai tikrai yra problema ir nuo kada žmogus tampa persenas juos nešioti mieste, bet mes manome, kad jis juos nešioja deramai.

4 - Apsistoti turistų motelyje.

Žinant jo būdą ir tai kaip jis keliauja, jis pasakytu, kad ir toliau jis liks ištikimas tokioms vietoms, mes tikimės, kad jis turi pakankamai sutaupęs aukso, kad galėtu apsistoti kažkur kitur, bet palikime tai spręsti jam pačiam.

5 - Balstuoti už "Žalią" aplinką.

Jam rūpi aplinka kurioje jis gyvena, gamta ir tai ką pamatys jo anūkai kažkada ateityje, todėl "Žalumas" jo nebaugina. Beliko parduoti tik jo 3,6 V6 Passatą, ir busim visai žali kaip pavasarinės pievos.

6 - Bandyti turėti "teisingą" pilvo presą.

Pas jį šios problemos nėra. Judam toliau.

7 - Nešioti beizbolo kepurėles.

Nebuvo jis ir nėra beizbolo kepuraičių megėjas, tai kaip ir viskas čia gerai.

8 - Nešioti "kietas" maikes.

Čia turėsime šiokių tokių problemų, jis jas mėgsta ir nešioja dažnai, puiku, kad bent jau darbe atrodo solidžiai.

9 - Klausytis FM.

Kaip rašo ExecutiveStyle.com.au 50-mečiai turėtų klausytis solidžios  "ABC classic Fm", o ne paaugliškos muzikos, patikėki, pas jį automobilyje, didžioji dalis užprogramuotų radijo stočių yra žinių radijos užpildytos visiškai monotoniškų balsų.

Galiausiai 10 - Nešioti aptemptus džinsus.

Jis niekada nenešiojo aptemptų džinsų,  bet ir nemėgo apsmukusių kelnių. Todėl manome, kad jis rengiasi tinkamai, tiek pagal savo amžių, tiek ir pagal stilių.

 

Ta kaip viską apibendrinti?

Jis elgiasi kaip koks 35-metis, atrodo kaip 45-kerių ir klausosi radijos kaip koks 70-metis, tai greitai paskaičiavus va ir turim - penkiasdešimt!

 

Ryterna modul CEO at 50!

Mūsų klientai