Blogas

Vasaros renginys kurio laukiame! Ryterna modul Mototourism rally 2019

Šiandien yra Pasaulinė motociklinikų diena! Ta proga, norime priminti, kad kartu su Mototourism Rally rengiame jums dar vieną šaunų renginį - Ryterna modul Mototourism Rally 2019!

Tie, kas yra nebejingi motociklams, gerai praleistam laikui ir nuotykiams, kviečiame registruotis, kol dar yra likusių vietų!

Paklausite kaip modulinių pastatų gamintojas susijęs su motociklais? Niekaip. Tiesiog, tikime, kad verslas netik turi kurti gerovę sau, be ja dalintis ir su kitais visuomenės nariais. Kartu su renginio organizatoriais norime visuomenei suteikti daug gerų ir šiltų emocijų! Juk visiems smagu matyti laimingus vaikų veidus kai Birštono gatves užplūsta burys motociklų, o laimingi vaikai - laimingi tėvai!

Daugiau apie renginį: http://www.mototourism-rally.lt/mtr2019/#competitor-info

 

Naujienos iš mūsų įmonės gyvenimo.

Šiemet Kalėdų džiaugsmu buvome nusprende pasidalinti netik įmonės viduje, bet ir su kitais mūsų visuomenės nariais – seneliais iš Kauno miesto Panemunės senelių namų. Viso kolektyvo vardu buvo skirta parama siekiant sukurti, bent minimaliai geresnes gyvenimo sąlygas žmonėms kūrusiems, dirbusiems ir auginusiems mus.
Džiaugdamiesi mūsų įmonės kolektyvo gerumu ir supratingumu padovanojome keletą rubų spintų šiems senelių globos namams. Kas turėtų pagertinti bent 8 senelių gyvenimo kokybę. Taip – tai nenaujas pastatas su 5 žvaigždučių aptarnavimu, bet ir šie maži žingsniai veda mus į priekį!

Žvejyba! Kaip gi mes be jos!
Žiemos žūklės varžybėles šiemet turėjo itin gausų dalyvių skaičių, džiaugiamės, kad mūsų dalyvių amžiaus vidurkis mažėja! Pramogos liejosi laisvai, vaikai krykštavo, tėvai pokštavo, o galiausiai viskas baigėsi šokiais pokiais ir gerais prisiminimais!
 

 

 

Tobulėjimas

Jauni žmonės, siekiantys įgyti žinių, atsinešantys naujų, inovatyvių sprendimų į mūsų kasdieninį gyvenimą yra mūsų ateities pamatas ir galimybė augti kaip komanda, kaip įmonė ir kaip profesionalai, netik gamybine prasme, bet ir vidinės kultūros išraiška. Džiaugiamės, kad turimie žmonių kurie dirba pas mus nuo pat įmonės įsikurimo ir tais kurie noriai prisijungia prie mūsų ir aktyviai siekia surasti naujų - patogesnių ar optimalesnių būdų gerinti mūsų produktų kokybę, surinikimą ar eksplotacijos galimybes.

Naujieji automobiliai.

Pokyčiai yra gerai ir manau šiam teiginiui neprieštarautų mūsų Josvainių padalinio gamybos vadovas Donatas ir konstruktorius Vytautas, kurie visai neseniai persėdo iš savo senųjų įmonės automobilių į visiškai naujutėlaičius ir dar dažais kvepiančius mėlynuosius VW Golf! O mes kaip įmonė busime, šiek tiek atsakingesni CO2 atžvilgiu, tai nėra itin didelis žingis į priekį, bet ir maži žingsniai sumuojasi į bendrą efektą!

Specialiūs išlengvinti moduliai skirti gabenti sraigtasparniu

Mūsų partneris gavo užsakymą, pagaminti lengvus modulinius namelius kuriuos galima būtų gabenti sraigtasparniu į atokias vietoves kuriose bus tiesiamos elektros linijos ir reikės sukurti laikinus namus ten dirbsiantiems darbininkams. Paklausite kodėl sraigtasparniu? Viskas labai paparsta, ten kur "eis" naujoji elektros linija, nėra kelių ir nėra kitų patogių būdų kaip modulius atgabenti, būtent todėl klientas ir pasirinko sraigtasparnį ir mūsų lengvus modulius savo projektui. Džiaugiamės, o čia video ir keletas nuotraukų iš šio projekto paskutinių stadijų:

Ryterna module light weight modules transported by helicopter

ryterna module light weight modules Ryterna modul, modules delivered by helicopter

 

2018 metų nuotykiai

Kadangi jau senokai nesidalinome su jumis tuo kuo gyvename, nusprendėme, greitai peržvelgti tai ką gero patyrėme per šiuos 6 naujų metų mėnesius.

pradėkime, gal nuo naujausių nutikimų:

Atšventėme jau 25-tąjį Ryternos gimtadienį, turėjome, visų šalių atstovus pas mus svečiuose! Džiaugiamės programa ir vakariene Dinner in the Sky!

Ryterna 25th birthday Ryterna 25th birthday
Ryterna 25th birthday Ryterna 25th birthday
Ryterna 25th birthday Ryterna 25th birthday

Tam, kad būtų gera, jauku ir malonu, tie kas nemokėjo išmoko anglų kalbos, todėl per gimtadienį galėjo laisvai bendrauti su visais kuo tik norėjo:
Ryterna modul learning english

2018-tųjų metų RESTOS parodoje pagaminome ir pristatėme mūsų pirmąjį virtusį gyvų Architektų konkurso nugalėtojų darbą ir pasikvietėme jo architketus iš arčiau pasižiūrėti ir įvertinti savo ir mūsų darbą!
Ryterna modul RESTA 2018 Architectural challenge CODE: Restaurant 2016 winner work turn into real project

Turėjome ir Šv.Velykas, kurias sutikom su didžiuliu Josvainių kiaušiniu.

Ryterna modul Eastern Ryterna modul Eastern

ir galiausiai žinoma Kalėdinį/Naujametinį vakarėlį kuris ir atidarė šiuos 2018 metus
 

Ryterna Christmas eve and New Year Ryterna Christmas eve and New Year
Ryterna Christmas eve and New Year Ryterna Christmas eve and New Year

 

Tradicinės vasaros žvejybos varžybos

Kaip ir kiekvienais metais mes turime tradicines žvejybos varžybas kurios vyksta žiemos metu ant užšalusio ežero ir sekančios visada būna rugpjūčio gale. Kaip taisyklė, vasaros žūklės varžybos jau įvyko. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais auga mūsų partnerių skaičius kuris prisijungia į šias varžybas, bei nuolat plečiasi mūsų šeimos ratas. Šiemet, o tiksliau ką tik vykusiose žvejybos varžybose mes turėjome didžiausia kada nors turėtą žvejų/dalyvių skaičių ir tai mums tik dar kartą įrodo, kad mes judame teisinga kryptimi. O čia šiek tiek nuotraukų iš mūsų varžybų ir trumpas aprašymas kaip mums sekėsi.

Beje, netikėtai mes gavome kvietimą sudalyvauti mūsų partnerio renginyje ir "pralėkti" su kartingais (matyt jie žinojo mūsų silpnybę jiems) tad ačiū jiems už tai!

Ryterna modul žvejybos varžybos

Žvejybos rytas prasidėjo sąlyginai anksti 8:00 visi žvejai jau buvo pasiruošę startui ir nusiteikę prigaudyti didžiausią kiekį žuvies, bei sugauti didžiausią žuvį. Tačiau gyvenant Lietuvoj tenka susitaikyti su permainingais orais ir likus pusvalandžiui iki turnyro pabaigos (jis trunka 4 valandas, beje), žvejus užklupo liūtis ir daugelis nesulaukę liūties ar turnyro galo grįžo į krantą.

Ryterna modul žvejybos varžybos

Tačiau oras kaip nebūtų keista po valandos kitos pasitaisė ir visi svečiai mėgavosi saule ir ežeru.

Galiausiai po ilgos dienos, pirčių malonumų, vaikams pramogų pripučiamoje pilyje, visi susirinkome sodyboje pavakarieniauti ir išgirsti nugalėtojų vardų, bei aptarti dienos įspūdžių.

Ryterna modul žvejybos varžybos

 

Ryterna modul žvejybos varžybos

 

Ryterna modul žvejybos varžybos

 

Ryterna modul Mototurizmo Ralis 2017

Ryterna modul Mototourism Rally

Po sėkmingos daugiametės partnerystės su Mototurizmo Ralio organizatoriais mes labai džiaugiamės galėdami antrus metus iš eilės prisidėti prie šio renginio kaip pagrindinis rėmėjas. Matėme, kaip šis renginys augo nuo mažumės, ir džiaugiamės, kad jis pavirto į tokį, koks jis yra dabar - didelis gražus, kultūrinis renginys motociklistų bendruomenei bei jai prijaučiantiems, tačiau neužmirštantis ir kitų žmonių, kviečiantis ir  raginantis pažinti Lietuvą iš arčiau ir labiau pasigilinant į jos praeitį, kultūros objektus. Taip pat, skatinantis gerus tarpusavio santykius tarp motociklininkų ir kitų eismo dalyvių. Jeigu turėsite galimybę su motociklu ar be jo, kviečiame jus sudalyvauti šiame renginyje, pažinti Lietuvą iš kitų kampų ir atrasti vietų, kurių dar tikrai neatradote. Pažadame, būsite sužavėti!

Taip pat, norime pabrėžti, kad šis ralis nėra apie greitį ar vairavimo įgūdžius, todėl vien su šiomis savybėmis jums jo sėkmingai įveikti nepavyks, čia teks parodyti savo planavimo, trumpiausio kelio/laiko skaičiavimo sugebėjimus. Bet svarbiausias, šio renginio aspektas yra noras pažinti ir atrasti!

Move tipo moduliukai keliauja į Islandiją

Taip, taip, į ISLANDIJĄ! To dar nebuvo, niekada dar taip toli jų neplukdėm, o ir Flatrack paslaugomis nesinaudojom. Laikom kumščius, kad viskas būtų gerai!

 

Vadovas paseno! O mes džiaugiamės.

Padarius greitą paieška Google, ieškant "geriausi dalykai sulaukus penkiasdešimties" vienoje iš pateiktų nuorodų radome puikų straipsnį, kurio antraštė skelbė "10 dalykų kūrių neturėtų daryti penkiasdešimtmetis", straipsnio autorius - ExecutiveStyle.com.au. Sąrašas atrodė maždaug taip:

1. Važinėti paspirtuku

2. Vartoti ekstazį

3. Nešioti šortus mieste

4. Apsistoti turistų motelyje

5. Balstuoti už "Žalią" aplinką

6. Bandyti turėti "teisingą" pilvo presą

7. Nešioti beizbolo kepurėles

8. Nešioti "kietas" maikes

9. Klausytis FM

10. Nešioti aptemptus džinsus

Taigi, trumpam pamirškime apie mūsų modulinius namelius ir palyginkime kaip mūsų vadovas įveikes pusę amžiaus atrodo palyginus su ankščiau išvardytais teiginiais.

1 - Paspirtukas.

Jis puikiai įvaldes paspirtuko įgūdžius todėl manome, kad jis ir toliau keliaus juo tarp administracijos ir gamybinių patalpų, ne dėl to, kad tai smagu ir linksma, bet dėl to, kad taip sutaupom begale laiko. Tik dėl sutaupyto laiko.

2 - Ekstazi.

Manome, kad apie tai neverta net šnekėti, nevartokite narkotiku. Niekada.

3 - Nešioti šortus mieste.

Galėtume ilgai kalbėti apie tai ar tai tikrai yra problema ir nuo kada žmogus tampa persenas juos nešioti mieste, bet mes manome, kad jis juos nešioja deramai.

4 - Apsistoti turistų motelyje.

Žinant jo būdą ir tai kaip jis keliauja, jis pasakytu, kad ir toliau jis liks ištikimas tokioms vietoms, mes tikimės, kad jis turi pakankamai sutaupęs aukso, kad galėtu apsistoti kažkur kitur, bet palikime tai spręsti jam pačiam.

5 - Balstuoti už "Žalią" aplinką.

Jam rūpi aplinka kurioje jis gyvena, gamta ir tai ką pamatys jo anūkai kažkada ateityje, todėl "Žalumas" jo nebaugina. Beliko parduoti tik jo 3,6 V6 Passatą, ir busim visai žali kaip pavasarinės pievos.

6 - Bandyti turėti "teisingą" pilvo presą.

Pas jį šios problemos nėra. Judam toliau.

7 - Nešioti beizbolo kepurėles.

Nebuvo jis ir nėra beizbolo kepuraičių megėjas, tai kaip ir viskas čia gerai.

8 - Nešioti "kietas" maikes.

Čia turėsime šiokių tokių problemų, jis jas mėgsta ir nešioja dažnai, puiku, kad bent jau darbe atrodo solidžiai.

9 - Klausytis FM.

Kaip rašo ExecutiveStyle.com.au 50-mečiai turėtų klausytis solidžios  "ABC classic Fm", o ne paaugliškos muzikos, patikėki, pas jį automobilyje, didžioji dalis užprogramuotų radijo stočių yra žinių radijos užpildytos visiškai monotoniškų balsų.

Galiausiai 10 - Nešioti aptemptus džinsus.

Jis niekada nenešiojo aptemptų džinsų,  bet ir nemėgo apsmukusių kelnių. Todėl manome, kad jis rengiasi tinkamai, tiek pagal savo amžių, tiek ir pagal stilių.

 

Ta kaip viską apibendrinti?

Jis elgiasi kaip koks 35-metis, atrodo kaip 45-kerių ir klausosi radijos kaip koks 70-metis, tai greitai paskaičiavus va ir turim - penkiasdešimt!

 

Ryterna modul CEO at 50!

Puslapiai

Mūsų klientai