Mūsų blogas

Tradicinės vasaros žvejybos varžybos

2018 06 25

Kaip ir kiekvienais metais mes turime tradicines žvejybos varžybas kurios vyksta žiemos metu ant užšalusio ežero ir sekančios visada būna rugpjūčio gale. Kaip taisyklė, vasaros žūklės varžybos jau įvyko. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais auga mūsų partnerių skaičius kuris prisijungia į šias varžybas, bei nuolat plečiasi mūsų šeimos ratas. Šiemet, o tiksliau ką tik vykusiose žvejybos varžybose mes turėjome didžiausia kada nors turėtą žvejų/dalyvių skaičių ir tai mums tik dar kartą įrodo, kad mes judame teisinga kryptimi. O čia šiek tiek nuotraukų iš mūsų varžybų ir trumpas aprašymas kaip mums sekėsi.

Beje, netikėtai mes gavome kvietimą sudalyvauti mūsų partnerio renginyje ir "pralėkti" su kartingais (matyt jie žinojo mūsų silpnybę jiems) tad ačiū jiems už tai!

Žvejybos rytas prasidėjo sąlyginai anksti 8:00 visi žvejai jau buvo pasiruošę startui ir nusiteikę prigaudyti didžiausią kiekį žuvies, bei sugauti didžiausią žuvį. Tačiau gyvenant Lietuvoj tenka susitaikyti su permainingais orais ir likus pusvalandžiui iki turnyro pabaigos (jis trunka 4 valandas, beje), žvejus užklupo liūtis ir daugelis nesulaukę liūties ar turnyro galo grįžo į krantą.

Tačiau oras kaip nebūtų keista po valandos kitos pasitaisė ir visi svečiai mėgavosi saule ir ežeru.

Galiausiai po ilgos dienos, pirčių malonumų, vaikams pramogų pripučiamoje pilyje, visi susirinkome sodyboje pavakarieniauti ir išgirsti nugalėtojų vardų, bei aptarti dienos įspūdžių.