WOOD tipas

Moduliai su medinu rėmu

Mūsų siūloma WOOD modulinė sistema suteikia jums galimybę turėti kokybišką ir patogią kapitalinio pastato alternatyvą, kuri atveria lanksčias pritaikymo galimybes įsirengti mūsų WOOD modulius pagal jūsų poreikius. Jie idealiai tinka statyboms, kuriose turi būti įrengtos biuro patalpos ar gyvenamieji pastatai, iš šių modulių galima įrenti ir persirengimo kambarius, sanitarinius mazgus ar bet kokios kitos paskirties erdves, reikalingas sėkmingam statybvietės darbui ar kitokiai veiklai.

Turėdami galimybę įsirengti neriboto dydžio pastatą bei turėdami pakankamą lubų aukštį galite įkurti kambarius, kurie turi lengvumo ir erdvumo pojūtį, kas leistu susikurti jums reiklaingas statybos aikštelės patalpas darbuotojams. Šie moduliai yra aukštos kokybės moduliai, todėl tinka būti eksplotuojami ilgiau nei standartiniai, taip pat jie siūlo geriausią panaudotų medžiagų derinį, kuris leidžia sukurti ir užtikrinti  WOOD modulių kokybę ir ilgaamžiškumą.

WOOD modulių interjeras visada malonus, naudojant efektyvius vėdinimo ir šildymo sprendimus mes galime užtikrinti jaukią žmonių darbo aplinką. Esant poreikiams galima naudoti ir alternatyvius sprendimus  jau dabar esantiems šildimo ir vėdinimo sprendimams spręsti. Yra galimybė užsisakyti jau išvedžiotas telekomunikacijų/interneto linijas, o tai leistu jums sutaupyti laiko ir iškarto kibti į savo darbus.

Techniniai aprašymai (anglų kalba):
WOOD 1.0
WOOD 3.0

Ryterna modul Wood type modules

 

Mūsų klientai