Blogas

Kalbant apie modulinių pastatų ateitį, norėtume pasidalinti labai įdomiu McKinsey straipsniu, kuriame yra analizuojama ką siūlo ir suteikia modulinė statyba lyginant su tradicine statyba
Galbūt teko girdėti, kad Vilniuje planuojama pastatyti modulinius vaikų darželius? Jei taip, tai greičiausiai girdėjote, jog jie vėluoja, o jei apie tai neteko girdėti, tai dabar žinosite, kad toks projektas vyksta.
Šiandien yra Pasaulinė motociklinikų diena! Ta proga, norime priminti, kad kartu su Mototourism Rally rengiame jums dar vieną šaunų renginį - Ryterna modul Mototourism Rally 2019!
Šiemet Kalėdų džiaugsmu buvome nusprende pasidalinti netik įmonės viduje, bet ir su kitais mūsų visuomenės nariais – seneliais iš Kauno miesto Panemunės senelių namų. Viso kolektyvo vardu buvo skirta parama siekiant sukurti, bent minimaliai geresnes gyvenimo sąlygas žmonėms kūrusiems, dirbusiems...
Žiemos žūklės varžybėles šiemet turėjo itin gausų dalyvių skaičių, džiaugiamės, kad mūsų dalyvių amžiaus vidurkis mažėja! Pramogos liejosi laisvai, vaikai krykštavo, tėvai pokštavo, o galiausiai viskas baigėsi šokiais pokiais ir gerais prisiminimais!
Tobulėjimas
vasario, 01
Jauni žmonės, siekiantys įgyti žinių, atsinešantys naujų, inovatyvių sprendimų į mūsų kasdieninį gyvenimą yra mūsų ateities pamatas ir galimybė augti kaip komanda, kaip įmonė ir kaip profesionalai, netik gamybine prasme, bet ir vidinės kultūros išraiška.
Pokyčiai yra gerai ir manau šiam teiginiui neprieštarautų mūsų Josvainių padalinio gamybos vadovas Donatas ir konstruktorius Vytautas, kurie visai neseniai persėdo iš savo senųjų įmonės automobilių į visiškai naujutėlaičius ir dar dažais kvepiančius mėlynuosius VW Golf! O mes kaip įmonė busime,...
Mūsų partneris gavo užsakymą, pagaminti lengvus modulinius namelius kuriuos galima būtų gabenti sraigtasparniu į atokias vietoves kuriose bus tiesiamos elektros linijos ir reikės sukurti laikinus namus ten dirbsiantiems darbininkams.
Kadangi jau senokai nesidalinome su jumis tuo kuo gyvename, nusprendėme, greitai peržvelgti tai ką gero patyrėme per šiuos 6 naujų metų mėnesius.
Kaip ir kiekvienais metais mes turime tradicines žvejybos varžybas kurios vyksta žiemos metu ant užšalusio ežero ir sekančios visada būna rugpjūčio gale. Kaip taisyklė, vasaros žūklės varžybos jau įvyko. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais auga mūsų partnerių skaičius kuris prisijungia į šias...